WordPress Theme-Junkie.com WordPress теми

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Demo линк до темите:
Код:
http://www.theme-junkie.com/themes/
Симни:
Код:
http://www.mediafire.com/?3kk6ea9btzip9
Лозинка: Ghostvn

Добро би било некој да ги симне сите и да ги прикачи во една архива за да можам да ги имам во бекап.
 

talevskiboss

Активен член
Зачленет/а
31 јули 2012
Мислења
341
Реакции
168
Лозинката не фаќа...
 

arso

Активен член
Зачленет/а
18 април 2012
Мислења
106
Реакции
42
Да, лозинакта не е точна

The password you entered was invalid, please try again!
 

darky

Активен член
Зачленет/а
26 февруари 2012
Мислења
148
Реакции
74
Ок си е лозинката, само на првите 2 теми не работи.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Ако сте на Windows 7, отворите ја архивата со 7zip после, копирајте со Ctrl+C ( без плусот xD ) и Paste-Ирајте ја кај што сакате :)
 

darky

Активен член
Зачленет/а
26 февруари 2012
Мислења
148
Реакции
74
Код:
http://uploadmirrors.com/download/0NTCLROG/WP_THEME_JUNKIE.rar

ај...
 
На врв Дно