Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Tapatalk

Дискусија во форумот 'ИБиз известувања' започната од томче, 26 Септември 2012.

 1. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  Форумот ни е додаден на tapatalk па можете од паметните телефони да сте во тек
   
  На stefan_v и kiko им се допаѓа ова.
 2. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  за апликации мислам дека нема потреба но доголку на некој му треба нека пише тука
   

Сподели: