Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Step-by-step туторијал за рангирање на YouTube видеа

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од МартинСК, 25 Јануари 2014.

 1. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Еве наидов на оваа листа со едноставни чекори како да го рангираш своето YouTube видео, па да ја споделам. Може повеќето веќе и го знаете ова и го има по форумов, али добро е за почетници коа е вака склопено на едно место.

  https://www.dropbox.com/sh/a5zcg9adpj4kbl3/9Q3R-Ns2z-
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  многу е битно коа постираш нешто да го имаш проверено и да знаеш дали функционира?

  после тоа може да читаме и да спреведуваме. Има милион стари работи кои не функциионираат.
   
 3. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Знам, меѓутоа овие работи повеќето ги иам прочитано и по форумов и се доста basic ствари шо функционирале за повеќето овдека. Меѓутоа за почетник е добро да ги имаш вака како листа отколку да ги бараш ко мене низ цел форум. Ако нешто не е во ред слободно може да се избрише темава.
   
  На Goranski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: