Step-by-step туторијал за рангирање на YouTube видеа

МартинСК

Член
Зачленет/а
17 јануари 2014
Мислења
65
Реакции
18
Еве наидов на оваа листа со едноставни чекори како да го рангираш своето YouTube видео, па да ја споделам. Може повеќето веќе и го знаете ова и го има по форумов, али добро е за почетници коа е вака склопено на едно место.

https://www.dropbox.com/sh/a5zcg9adpj4kbl3/9Q3R-Ns2z-
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Еве наидов на оваа листа со едноставни чекори како да го рангираш своето YouTube видео, па да ја споделам. Може повеќето веќе и го знаете ова и го има по форумов, али добро е за почетници коа е вака склопено на едно место.

https://www.dropbox.com/sh/a5zcg9adpj4kbl3/9Q3R-Ns2z-

многу е битно коа постираш нешто да го имаш проверено и да знаеш дали функционира?

после тоа може да читаме и да спреведуваме. Има милион стари работи кои не функциионираат.
 

МартинСК

Член
Зачленет/а
17 јануари 2014
Мислења
65
Реакции
18
Знам, меѓутоа овие работи повеќето ги иам прочитано и по форумов и се доста basic ствари шо функционирале за повеќето овдека. Меѓутоа за почетник е добро да ги имаш вака како листа отколку да ги бараш ко мене низ цел форум. Ако нешто не е во ред слободно може да се избрише темава.
 
На врв Дно