Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Среќна Нова Година!

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 31 Декември 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Во новава година ви посакувам пред се здравје, среќа и премногу поминати убави и незаборавни моменти со најблиските.
  Во полето на интернет маркетингот ви посакувам повеќе успех и да ви се остварат сите зацртани цели, а тоа што не го остваривте оваа, да ви се оствари во новава година.

  Ви посакувам искрено многу успеси!


  Морав да го споделам ова :)
   
  На default, Jovica, FilipD и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Исто и од мене - најдобри желби и од мене за вас. Се што посакате да ви се оствари, да имате многу пари, здравје, среќа, љубов и слога во семејството. :)

  Елката:
  elka
   
  На Ilishev, LaFea, default и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Се најубаво во новата година и повеќе success stories!:p
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 4. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Среќна нова година и од мене, се најубо повеќе среќа,радост,здравје и најголемот успех во интернет маркетингот да го имате оваа година!:)
   
  На stefan_v и kiko им се допаѓа ова.
 5. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Среќна Нова Година и се најубо, повеќе пари и среќа во новата 2014та. :ziveli:
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Jovica

  Jovica Нов член

  Зачленет:
  14 Септември 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  3
  Среќна нова и од мене и догодина сите во вакви елки по дома :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 7. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Кај и да сте, со кого и да сте... Камен да сте! :p
  Среќна нова година :D (полека со алкохолот) :D
   
  На stefan_v, kiko и talevskiboss им се допаѓа ова.
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Среќни Новогодишни и Божикни празници. Повеќе среќа, радост, пари, здравје, жени :D и се шо ви душа сака !

  Еден виц:

  Си честитаат луѓе нова година и сите тие дифолт желби здравје среќа пари...

  --- ПОСЛЕ 3 МЕСЕЦИ ---

  ВИДИ ГО БЕ НЕЗНАЕ КОЛКУ ПАРИ ИМА
   
  На stefan_v и kiko им се допаѓа ова.
 9. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  СРЕЌНА НОВА ГОДИНА
  [​IMG]
   
  На gangm0de, Ilishev, stefan_v и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  и тата би сине :D
   
  На stefan_v и Goranski им се допаѓа ова.
 11. NickyyOH

  NickyyOH Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  7
  Професија:
  Web and graphic designer
  Среќна нова! Се најубаво во неа, многу успех на сите и многу успешни бизниси.
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  не збори така оваа ми е жена... ке те скинам:idea:

  happy new year!!!!
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 13. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ич не ми чуе... шоако ти е жена xD хаха
   
  На Goranski му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Нека ви е Среќна & Берикетна Новата Година :) Многу Среќа, Љубов и Здравје во неа :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 15. gangm0de

  gangm0de Нов член

  Зачленет:
  2 Февруари 2012
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  Среќна нека ви е новата година на сите, се најубаво! Еден почетник како мене не може да добие подобар поклон него ли првиот CPA долар :)
  [​IMG]
   
  На Аце, FilipD, default и уште 4 други им се допаѓа ова.
 16. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Среќна нова година на сите!
  Баш ми е мило gangm0de, само трпение се ќе си дојде :D
   
  На gangm0de му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866

  [​IMG]
  Само напред, не запирај...
   
  На kon и gangm0de им се допаѓа ова.

Сподели: