Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Среќна Нова 2013 Година

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од stefan_v, 1 Јануари 2013.

 1. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Среќна нова 2013 година на сите членови на иБиз! :)
  Многу успех, среќа, здравје, многу успех во бизнисот и се најдобро! :)
  Иначе како ја поминавте новата година? Дали "светнавте"? Импресии? :)

  Позз
  Стефан
   
 2. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  Среќна ви нова година на сите многу поуспешна да ви е од 2012
  Али немој да забравите не е све у пареа
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Среќна нова на сите :) Многу здравје, среќа и успех во новата година :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Среќна нова година, здравје пред се другото само по себе ке си дојде :D
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Среќна нова на сите и оваа година ви посакувам повеќе успех во интернет маркетингот како и повеќе активност на форумов.
   
 6. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Среќна нова година на сите и се најубо во 2013 :).
   

Сподели: