Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Среќен роденден колега!

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 19 Август 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ја користам оваа прилика да му го честитам роденденот на нашиот модератор Stefan_v, со желби за повеќе заработка во ИМ, и многу успеси.
  Честитка имаш и од еден наш пријател:
  [​IMG]
  и една наша пријателка:
  [​IMG]
  ...тортата!

  [​IMG]
   
  На CrAzY_MaN, kiko, FilipD и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Среќен Роденден и од мене, повеќе успеси и повеќе $$$...
   
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Ви благодарам МНОГУУУУУУ. Ајде на торта. :)
  а и на :ziveli:
  Не се пуштив вчера на нет па не сум го видел ова. :D
  @Аце Фала ти што се сети на овој начин да ми го честиташ роденденот. :gangnam:
   
  На POWER, CrAzY_MaN и talevskiboss им се допаѓа ова.
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Среќен роденден :D
  Овоа мојто како патерица му доваѓа ? :D
   
 5. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Никогаш не е доцна. :)
  Фала ти. :D
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: