Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Среќен роденден Аце

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од kon, 21 Декември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Среќен роденден Аце, се најдобрo :) Повеќе пари, среќа и радост :D

  И ! Се шо ти леже на душа, у кревет да ти легне :D :p
   
 2. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Среќен роденден и од мене Аце.
   
 3. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Ајде и од мене среќен роденден :) Многу среќа здравје љубов и се што ќе посакаш :) Да си жив и здрав оште ногу време и да помагаш како и досега :)
   
 4. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Среќен роденден аце, се најубаво, уште долго време да си помагаме и да заработуваме пари на нет :D
   
 5. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Среќен роденден Аце, и голем да растиш!:D
   
 6. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Нека ти е е среќен, многу многу многу. :)
   
 7. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Го заборави најважното - здравјето. :)
  Среќен роденден Аце и се најубаво! :D
   
 8. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Фала ви на сите за честитките :)
   
  На Bubo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  Голем да раснеш. Ке частиш пиво после нг ;);)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: