Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Спортски сајт-проект

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од vlatkom, 4 Април 2014.

 1. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  Здраво
  Планирам да направам спортски сајт за одреден спорт, имам новинарски способности, контакти со скоро сите играчи од клубовите, она што ми недостасува е веб сајт, на почетокот имав страна на фб но слаб беше интересот пошто статиите се објавуваја во Белешки -како да се копирани од други ,многу сајтови без извор вестите мои ги копираа и ги прикажуваа кај нивниот сајт
  е сега ми треба помош од некој професионалец кој можи да изработи солидна веб страна , јас ќе се грижам за текстовите,сликите,статиите,маркетингот на фб ,и неколку страни и групи ,а тој за веб страната , додека имав фб страна ми стигнуваа понуди за реклами по цена од 500 денари . но со креирањето на веб страната ќе има поголема заинтересираност. заработката ќе биде 50-50 ,па ако има некој нека повели .......
  само да известам , подетално за планот во пп
   
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  358
  Допаѓања:
  117
  нема леб на македонскиов пазар. Подобро ти е да пишуваш англиски статии
   
  На Goranski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  мислиш сајтот да биде на англиски???
   
 4. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  358
  Допаѓања:
  117
 5. bradata

  bradata Нов член

  Зачленет:
  1 Декември 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  најубо ти е да е на англиски сајтот ! да пишиш и да објавуваш на англиски. плус ако можиш да го нарајш за накој УС и УК корисници да го читат најубо
   

Сподели: