Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Совет за купување на аудио систем

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од dreamer, 25 Октомври 2012.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Собирам пари за некое системче(до 8 илјади) па ваши предлози...?:)
   
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ако ти е само за аудио... поарно да си земеш DVD со јако озвучение... или јаки огромни звучници па да си ги користеш на компјутер... само ке ти треба малце знаење електроника за да не ти исчуре звучната од моќноста на звучниците и нивното напојување.
   

Сподели: