Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Social auto poster - wordpress плагин

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Аце, 26 Септември 2019.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  [​IMG]
  Плагинот е совршен за вордпрес страни кои имаат содржини кои сакаат да бидат споделени. Повеќе кликнете на линкот кој води до Envato страната.
  Линк:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Линк за симнување:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virustotal скен:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Ace му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: