Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Слики

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Колман, 1 Септември 2012.

 1. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Имаме кафе муабет, имаме тема за општ оф топик, па мислам добро ке е и да имаме една тема за слики.
  Прикачувајте интересни слики,иронични, рејџ стрипови, меме, фејзбук ретардации:D... нешто што го провлекло вашето внимание а ке е интересно за сите. Намерно ставив наслов само „Слики“, па можете да прикачите и некоја мотивациска слика.
  [​IMG]
  [​IMG]
  lol
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
 3. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  [​IMG]

  iКомбе.
   

Сподели: