Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress Сите StudioPress теми

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од МартинСК, 16 Февруари 2014.

 1. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Аплоадирани се пред 6-7 месеци не знам дали уште работат ама еве нека провери некој ако сака, ако не работат избришете ја темава слободно :D
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Virus Total:
  Detection ratio: 0 / 48
   
  На Ilishev и talevskiboss им се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  пред да постираш во ред е да провериш дали работат, Virus Total: за веб технологии знаеш дека не работат, повеќето од рипирани теми имаат во сепе енкриптиран лош код што само напреден корисник на ЦМС ке може да го пронајде. така да знаеш како викаат старите, попаметен си кога си ќутиш, башка и коментаров ти е нула:

  и ако постирате теми, постирајте оргинал теми со се соурс фајлови...
   
  На Infamous и МартинСК им се допаѓа ова.
 3. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
  Ги најдов од trusted member беа, ваљда не се со глупости у нив. Али океј ако не е у ред нека ја избришат темата, не мора да стои у никој случај не беше за дигање на број на мислења, едноставно мислев дека може на некој да му се најдат...
   
  На buli му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: