Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Simple blogger theme

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од sash, 27 Февруари 2013.

 1. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Чиста и едноставна Blogger тема која ја најдов на blackhatworld од еден индиец. Погодна е за ландинг пејџ и сите што почнуваат со PPD, CPA, etc...

  Вака изгледа:

  [​IMG]
  Download:​
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На talevskiboss и stefan_v им се допаѓа ова.
 2. Antonio_

  Antonio_ Нов член

  Зачленет:
  21 Февруари 2013
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  6
  Ова не е легално. Незнам која CPA мрежа би дозволила вака да наместиш сајт.
   
 3. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Знам дека не е, ама ете има луѓе што го работаат ова. Има многу CPA мрежи и PPD не ти прават ништо се додека некој не се пожали.

  Темплејтот случајно го најдов со far cry 3 како пример за да се види како можи да изгледа. Ти можиш да си ја направиш за што сакаш.
   
 4. Cpa^

  Cpa^ Нов член

  Зачленет:
  20 Јануари 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  сега баш ке ја дл па ке видиме.. :D
   

Сподели: