Simple blogger theme

sash

Член
Зачленет/а
29 јануари 2012
Мислења
84
Реакции
28
Чиста и едноставна Blogger тема која ја најдов на blackhatworld од еден индиец. Погодна е за ландинг пејџ и сите што почнуваат со PPD, CPA, etc...

Вака изгледа:

Download:​
Код:
https://mega.co.nz/#!FoVjwIob!cicCj3qs72THKaR7dgQjQGw-stNbKjwatiU3oBYa5Jk
 

sash

Член
Зачленет/а
29 јануари 2012
Мислења
84
Реакции
28
Ова не е легално. Незнам која CPA мрежа би дозволила вака да наместиш сајт.

Знам дека не е, ама ете има луѓе што го работаат ова. Има многу CPA мрежи и PPD не ти прават ништо се додека некој не се пожали.

Темплејтот случајно го најдов со far cry 3 како пример за да се види како можи да изгледа. Ти можиш да си ја направиш за што сакаш.
 

Cpa^

Нов член
Зачленет/а
20 јануари 2014
Мислења
8
Реакции
0
сега баш ке ја дл па ке видиме.. :D
 
На врв Дно