Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Што правите за нова година?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 14 Декември 2013.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Што правите за нова година? чисто да има нова тема. иначе ме заболе што ке прајте....
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  форумов почнува да биде ептен досаден.
   
  На FilipD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Земи напиши некоја тема за адсенс xD

  Иначе за нова год. јас се уште не сум одлучил. И знам дека те заболе.. :)
   
  На Goranski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Испочитувај го тоа што го пиша во Порака, имаш X во десниот горен агол, Или придонеси нешто за заедницата што ќе биде од корист, сподели некој метод.

  ontopic:
  Сеуште немам одлучено што и како ќе биде.
   
  На default, Goranski, kon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Со другарите, не се знае каде :D
   
  На Goranski му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Со жената и децата...
   
  На Goranski и kon им се допаѓа ова.
 7. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Како и секоја така и оваа година :) Во ресторант #Esperanto :)
   

Сподели: