Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Што мислите за блог со спортски типови?

Дискусија во форумот 'ИБиз WebStart дискусија' започната од vinicanec, 12 Септември 2013.

 1. vinicanec

  vinicanec Нов член

  Зачленет:
  6 Септември 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Дали некој има праено блог со типови?
  Мислам на оние блогови што најчесто се купуваат типовите со смс порака и што е потребно за да се реализира еден таков проект ?
  Колку чини?
  До сега неам изработувано таков проект, но се чудам дали да почнам со нешто вакво се исплати, не се исплати некој шо има повеќе искуство со вакви работи ако сака да пренесе
  поздрав :)
   
 2. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Јас имав направено вордпрес блог, со сите салтанате како шо викаме ние ... Ама да ти кажам дека немаш голем ќар од пораките ;)
   
 3. vinicanec

  vinicanec Нов член

  Зачленет:
  6 Септември 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Фала батка :)
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  никогаш не сум пробал ама секогаш сум мислел дека е тапа работа во однос на заработка. Освен тоа кладење и коцкање не се позитивни работи во животот, автоматски од старт имаш негативност во работата. Незнам дали внимавате на вакви работи, но ја гледам се да ми има убава енергија околу мене.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: