Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Што им се случува на ропаци кои крадат содржини од друго сајтови

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 23 Мај 2014.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  [​IMG]
   
  На Аце, BojanTweener, kalco и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  јас му го направив дека е глуп сељак и HotLinkira слики од друг сервер, па само му ги мењам сликите :) утре пак му следи иста дупешка, се додека не се опамети...
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Ова е боље и од парична оштета. ЗВЕР!
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 4. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Ајј Браво Секоја Чест :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Така му треба
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 6. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
  Колкав дебил е овој сопствеников на страната, не е ни он свесен. Ај што крадел вести од тебе, па и сликите. Ај и тоа ама онде доле пишува нешто претплата, ваму-таму и дека немало да се обојат, а од десно реклами за партии....:notwork:
   
 7. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  типот е тежок Looser си препишува се на негово име, а скоро сите заебанции ги краде од Миле Паника - www.Panika.be
  ама ке се опамети каде и да е :) му спремам и по радикални мерки да го снема од индексот на google.
   
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Да му јадеш ушите осакатил си го бааги :D
   

Сподели: