Share YouTube Videos

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Треба да го направиш додатокот и да стисниш старт. Не знам дали ти е така направено..
 

Antonio

Активен член
Зачленет/а
3 септември 2012
Мислења
62
Реакции
15
така ми е све направено ама ете ќе пробам сеа на другиот компјутер оти на лаптопов скоро сите ботови што ги пробаф не работеа :)
 

Jovica

Нов член
Зачленет/а
14 септември 2012
Мислења
17
Реакции
2
Луѓе, според ваше искуство, кој е најдобар начин за собирање на youtube прегледи (мислам на тоа што побргу да се соберат прегледите и да бидат реални тие прегледи, а не прегледи од мобилен) ?
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Да не има некој случајно SYV со поени кој не го користи? Потребени ми се некаде 10k поени.
 

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
Денес кај мене ботов дури на повеќе мрежи но и на два компјутери не може да се конектира, вика
Status: Could not connect to the server.
Кај вас ОК е?
Пошто сега пробав да го пуштам - неќе.
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Нејќе и кај мене... :/
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
News July 15th: The server of our Software is currently being attacked by a DDos. We’re in contact with our host and hope to get our server back up and running within 24 hours!

А на fivevsquids баш денеска после 2недели дојде нарачка хахаха...
 

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
Може со SYV да додавате прегледи на повеќе од 20 видеа? Или мора да се прави нов акаунт на одреден број видеа? Ќе може некој да ми одговори?
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
20 видеа оддеднаш.. ?
 

talevskiboss

Активен член
Зачленет/а
31 јули 2012
Мислења
341
Реакции
168
5 можиш максимум одеднаш, за 20 треба silver или gold membership.
 

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
5 можиш максимум одеднаш, за 20 треба silver или gold membership.
Се извинувам, лошо прашав.... ова ме интересира, сеа ќе наведам и пример.

Еве, јас имам 100 видеа, дали ќе можам сите тие 5 по 5 да ги додавам на акаунтот се до 100?
Или ќе треба на секои 20 видеа да правам нов SYV акаунт?
 

talevskiboss

Активен член
Зачленет/а
31 јули 2012
Мислења
341
Реакции
168
Вака, прво ставаш 5 видеа едно по едно и ко ќе ги наполниш со views ги бришиш за да можиш други 5 да ставиш. Се разбравме? :)
 

Copka1987

Нов член
Зачленет/а
31 мај 2013
Мислења
42
Реакции
6
Многу јако работи кај мене фала ви :)
 

kiko

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
278
Реакции
105
работи, али неможеш да го користиш за рангување видеа, башка многу малку прегледи дава...
 

MindHunter

Активен член
Зачленет/а
14 декември 2013
Мислења
145
Реакции
28
Па доволно би било да се остварат и прегледи како за старт, би збркало дел од работата :)
 
  • Like
Реакции: kiko
На врв Дно