Share YouTube Videos

talevskiboss

Активен член
Зачленет/а
31 јули 2012
Мислења
341
Реакции
168
Кликаш Earn Credits и оставаш сам да прави(бесплатно)
ТИП:Додади YouTube акаунт и поените ќе се прават побрзо.
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Иначе има пробелеми денојве ептен ептен ептен бавно ги прај views ...Имало проблем од премногу членови,иза сега се затворени регистраците.
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Се собираат кредитите. Пробај симни го ботот и види како е
 

kiko

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
278
Реакции
105
и јас да се пожалам дека многу е бавен ботот... цел е закоцен и мн се чека за све нешто...
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Kiko кај сите е така,моментално пробува да го поправат.Зато и регистраците се затворени,и ако забележиш коче отвориш бото пишува со плави букви..
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Направено е на 5 часа затоа што јутуб ќе ја брои гледаноста од иста IP, затоа и така е направено. Доколку нема такви паузи тогаш нема да се бројат прегледите на видеата.
Ботот е сега бавен пореди што е преоптеретен.
 

aleksandar4o

Активен член
Зачленет/а
7 февруари 2012
Мислења
415
Реакции
186
Како до кредити? Се купуваат или се заработуваат бесплатно?
Само ја пушташ програмата и си прави кредити..Ако сакаш можеш и да купиш на страната. :)

Иначе програмчето е најдобро засега.. незнам подобра страна/програма која дава повеќе views од shareyoutubevideos..:)
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Луѓе, имате ли некое инфо кога ќе бидат отворени регистрациите? :s
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Ахахахаха,не е можно.Пред 2-3 дена ко беше бавно кладов 300 кредити и чекав 1-2 сати да се напра,па чекав 1 ден за да ги одобри views...Околу 300 кредити потрошив за гледаност на то видео,сега има 11,255.
Amazing! :D
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Инфо: Отворени се регистрациите, ако не можете да се логирате, де-инсталирајте, пак симнете го програмчето (апдејтувано е пред 1 саат) и рессенд емаил верифика... :D
 
  • Like
Реакции: kiko

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Current state of 'Mobile Views' Over-delivery of 1000-3000$~ (so 100 credits =1500 views or so)
НЕ МИ СЕ ВЕРУВА!
Замислете ја имам 13 000 кредити,по 1500 = 195 000 :D
 
  • Like
Реакции: kiko

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Сега чекај само некоја топ понуда на некој CPA сајт... и спукај едно видео... ќе летаат конверзии
 
  • Like
Реакции: kiko

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Дечкиве се ФЕНОМЕНАЛНИ! За проба само ставив 200 кредити.. За 3 дена имам 6 илјади views !!! WOW
 
  • Like
Реакции: kon

talevskiboss

Активен член
Зачленет/а
31 јули 2012
Мислења
341
Реакции
168
IBKAq.png
 
  • Like
Реакции: kiko

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Ова на 1000 кредити ти дава 15к прегледи а на 100? Исто како што беше изгледа 800 или како беше...
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
100кредити = 1500, моја претпоставка :)
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Ја добив првата нарачка на фивер за гледаност,и сега неможам да го завршам гиго.Искористив 300 кредити ми даде околу 300 views. Ве молам ако може некој да ми помогне,до вечер треба да е готово.Во замена би му завршил 2-3 нарачки за twitter followers (500)
 
  • Like
Реакции: kon

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Ќе ти даде уште за 3-4 саати или повеќе.. важно ке ти дојдат :)
 
На врв Дно