Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

SEOPressor WordPress Plugin

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Аце, 12 Март 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  SEOPressor е wordpress додаток кој може да ви помогне во подобрување SEO на вашиот сајт со добро пишани статии. Со помош на SEOPressor може да направите анализа на вашата статија.
  [​IMG]
  Slavko во една тема на форумов објави неколку совети во врска со Keywords па така да овој додаток ќе ви помогне околу вашиот wordpress сајт.
  Еве пример како изгледаше кога истава тема ја пишував на мојот блог (кој подоцна ќе биде објавена)
  [​IMG]
  Долу под едиторот го впишувате вашиот клучен збор а од десната страна имате извештај во врска со вашата статија.

  SEOPressor сајтот каде што се продава овој додаток:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Симнете го SEOPressor додатокот:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: