Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Seo giveaway. заинтересирани?

Дискусија во форумот 'SEO' започната од Donez, 28 Март 2015.

 1. Donez

  Donez Нов член

  Зачленет:
  27 Март 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  8
  Здраво до сите!

  Сакам да споделам линк за giveaway за seo стартер кит. Доколку има некој слушнато за MatthewWoodward.co.uk, тој го организира ова и дава пакет од добри алатки за СЕО. Ќе има 3 победници. Доколку има заинтересирани еве го мојот линк: ТУКА

  Поентата е кој ќе препорача повеќе луѓе има повеќе шанси да победи. Па ако победам :google: нема проблем да ги ставам алатките за јавна употреба тука. Иначи дечкото си гради листа со оваа giveaway тактика.

  П.С. Завршува за 2 дена. После тоа може и да се заклучи темава :)
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  земи си трајл на МОЗ имаш милион пати подобри работи, а и месец дена се сосем доволно да ги средиш страните доколку има проблеми, за моз можам да кажам дека се едни од најдобрите во индустријава, целиот сет на алатки е закон, ја ги користам втора година и секој цент потрошен вреди, можам да потврдам дека они се едно 60% од мојот секојдневен успех, не би можел да се замислам без нив. Единствено да се клонирам за да постигнам со време....
   
  На Donez му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  најдобри се, едниствена мана им се линковите не толку им се релевантни во даден момент, има каснјење. Ahrefs и Majestic, тука се најдобри.
   

Сподели: