Seo expert needed

Kasiopeja

Нов член
Зачленет/а
16 ноември 2015
Мислења
2
Реакции
0
Здраво дечки, ми треба SEO експерт за некој да ми помогне да ја ранкираме мојата страна. Секако, за услугата ќе биде платено како што ќе се договориме. Пишете ми во инбокс некој ако е заинтересиран, ќе му ја пуштам страната па ќе правиме муабет.
 

Мане

Член
Зачленет/а
6 февруари 2014
Мислења
101
Реакции
17
Некој да ми помогне со Youtube ? како да се рангирам погоре? како да направам views subs?
 
На врв Дно