Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Се продаваат македонски фејсбук фан страници

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од panov_acko, 26 Декември 2016.

 1. panov_acko

  panov_acko Нов член

  Зачленет:
  12 Јули 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  Се продаваат македонски фејсбук фан страници од 5000 до 10 000 фанови цена од 2500 до 5000 денари
   
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Први април не е сеуште... Реална вредност на двете страни е 500 до 1000 денари, барем според мене итоа ако има доста добра активност...
   

Сподели: