Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Се бараат луѓе за учество во проект

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од bazhee, 15 Февруари 2015.

 1. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  Накратко се работи за проект Онлајн Веб компанија која ќе нуди маркетинг стратегии, консултации за подобрување на бизнис и дизајн маркетинг.
  Потребни се луѓе познавачи на SEO, маркетинг консултации и се што ќе нуди овој бизнис.
  Заинтересирани додајте го akozak23 на Skype.
  Името му е Alex Kozak и е од австралија дечкото, сите заинтересирани за учество во проектот (ќе се заработуваат добри суми).
  Пишете му на скајп и кажете му дека ве препорачува неговиот дизајнер од Македонија ќе знае за што се работи :)
   

Сподели: