Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Се бараат блогери за работа!

Дискусија во форумот 'Joint Ventures' започната од Аце, 14 Март 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Се бараат блогери кои добро се изразуваат на Англиски!
  Доколку добро го владеете Англискиот, поседувате пишувачки способности (на Англиски) и сте сериозни тогаш ова е вистинска работа за вас. Оваа понуда е само за ИБиз.
  Сета заработка ќе ви биде исплатена на сметка или лично на рака ако сте од Скопје.

  Пишете ми ПП со ваш мејл за да може да ве контактираат!
   
  На theAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bagata

  bagata Нов член

  Зачленет:
  16 Јануари 2012
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  5
  Испратена порака
   
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Тие кои добија порака од мене имаат инструкции.
  Клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: