Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Scrapebox ... Го користи ли некој воопшто

Дискусија во форумот 'BlackHat дискусија и техники' започната од Kafka, 19 Август 2012.

 1. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  Јас го користам и доколку се пријават повеке корисници од македонија ќе поделам неколку auto-approve листи кои што го плакам редовно и не сакам да бидат искористени до ниво на спам.
   
 2. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Малце ИНФО шо е Scrapebox?
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Ти испратив ПП прочитај.
  Патем еве една листа која беше споделена вчера на еден форум.
  Код:
  List Total: 54819
  Pagerank: PR0-PR5
  Download: Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 5. Artweb

  Artweb Член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  18
  Jас пробав еднаш, но имаше малку корисници од Македониј и се откажав.
   
 6. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Интересна алатка но скапа...
   
 7. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Планирам да го купам, гледам на еден форум го има со попуст. Според тоа што го читам по форуми алатката е "must have". Дефинитивно ќе ми користи за сајтовите а имам уште некои идеи во глава...
  Одлична тема, ако има интерес може да ни помогне во подобро разбирање на програмата и споделување на линкови,футпринтс, ду фолоу сајтови итн.
   
 8. Kafka

  Kafka Активен член

  Зачленет:
  20 Ноември 2011
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  44
  хм.. ај биди поконкретен. како тоа има малку корисници од Македонија. Па и не ти треба македонија за алаткава..
   
 9. Artweb

  Artweb Член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  18
  Да, може и без неа но во мојт случај ми требаше да ја има. ;)
   
 10. MaximuSR

  MaximuSR Нов член

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  9
  сигурен си дека знаеш за што зборуваш?

  иначе имам купено сб многу одамна но го користам само харвестерет... собирам линкови пр4 + и мануелно постирам на нив
   
 11. Artweb

  Artweb Член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  18
  Не сум сигурен дека ме разбираш за што зборувам. :)
   

Сподели: