Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Решив да отворам тема...

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 13 Февруари 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  ...Пошто се изненадив ова, решив да се регистрирам и...
  [​IMG]
  ...има некој акаунт што сака да го ризикува и да го сподели со мене :) или и вас ви побараа 10$ за 20години membership на fucking WF?!

  се извинувам што насловот ви привлече внимание а вие појма немате што е сликата.
   
  На stefan_v и kiko им се допаѓа ова.
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  и јас барам акаунт....ако има некој повеке од еден акаунт а не му треба може да ме контактира
   
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Ова ко кајчето бесплатно:D
   
 4. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Јас имам али едини ми е. Брат ми имаше негов, али заборал логин и сакаше да си напраи свој одпонови. И ОООООООППП цангете како на сликата.
  Аиии алчни газови, не им е малце пари од WSO знаат и дека ќе ги добијат тие мочани 10 долари од Американци кои прочитале некаде дека овде има нешто. Пошто до сега беше бесплатно, во вителинкови и сите страни пишува регистрирајте се на Warrior Forum. Имаат квалитетни членови, квалитетни постови и го посетуваат члeнови кои трошат пари да направат пари.
  За нив ова е многу нормално.
   
  На ZionPax му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  ја колку што знам, целта им беше да се намали spam-ot и scam-ot...
   
 6. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Тогаш би ставиле да е долар или 2 а не 10... Имав акаунт овде.. ама врска немам како беше...
   
 7. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  2 dolari za niv e isto ko kaj nas da baras od nekoj da ti plati 1 denar ...
   
 8. ZionPax

  ZionPax Активен член

  Зачленет:
  16 Јуни 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  30
  Имам акаунт, од порано креиран, со 0 постови ама не е за давање. Доколку сакаш, може да сменам лозинка и да ти дадам пристап да го користиш. Не коментирам на форумот, и немам намера да го правам тоа во блиска иднина. Се што сакам е да го задржам пристапот до форумот.
   

Сподели: