Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Размена на бордови

Дискусија во форумот 'Pinterest' започната од Аце, 18 Мај 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,982
  Допаѓања:
  824
  Дали имаме на форум некој што работи со Пинтерест и има бордови да размени? Во моментов располагам со бордови за здравје и диети така да ако има некој и сака да сподели нека пише во темава, ќе го контактирам.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: