Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Радио

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Zerosec, 29 Мај 2016.

 1. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Поздрав дечки, страната што ја работам ја развив до малце повисок степен на прегледи па сега потребно ми е да вметнам радио, станува збор станува збор за вистинско онлајн радио со топ хитчина но незнам како одат copyrights и законите за тоа станува збор за world wide радио и би требало дневно да има +-500 слушатели. Па сега ако некој знае може да помогне :rolleyes:
   

Сподели: