Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Програмер во VB

Дискусија во форумот 'Побарување' започната од Ilishev, 10 Март 2014.

 1. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Потребен ми е програмер со познавање на Визуел Базик (Напредно ниво). За повеќе информации на skype: Demonce14 или во Приватна порака.
   

Сподели: