Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам веб страница со google adsense акаунт, заедно со facebook страница

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Michael23, 18 Јули 2016.

 1. Michael23

  Michael23 Нов член

  Зачленет:
  30 Јануари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Се продава веб страницата www.yugotimes.com, како и facebook страницата Yugoslavian Times. На веб страницата има преку 50 постови кои се оригинални и СЕО компатибилни. Постои простор и клиентела за ширење на бизнисот (прочитајте подетално за целта, мисијата и визијата на веб страницата), но немам време за тоа да го работам. Страницата на facebook има над 2000 членови. Цена поволна...
   
 2. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Ја ќе ти ја купам, цена? Пиши инбох детали за контакт.
   

Сподели: