Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам веб страна

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bontino, 26 Март 2014.

 1. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Продавам веб страна со игри направена во weebly со про пакет. http://www.besstgames.tk
   
 2. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Цена? И напомени зошто би вредела за таа цена :)
   
 3. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Нз се нема одлучено пишете ваша понуда.
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Колку посетители има, колку game plays, колку коментари, колку пари прави просечно на месец...
   
 5. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  За пари незнам оти немам поставено реклами, а за посети ова статистика ми ја дава во weebly [​IMG]
  --- Надополнето, 26 Март 2014, Дата на објавување: 26 Март 2014 ---
  [​IMG]
   
 6. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  а уникатни колку имаш?
  стави гугл аналитикс.
   
 7. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Ајде ако има некој заинтересиран за странава ја продавам евтино
   
 8. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Стави GA, од каде доаѓаат посетителите?
   
 9. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  posetite mu se od stariot sajt/domen bidejki site se na home page
   
 10. conArtist

  conArtist Член

  Зачленет:
  1 Февруари 2014
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  37
  Види на сликата што ја поставил, десно, кај што пишува Referring Sites. Страната има десетина посети месечно. 7 pageviews (не-уникатни) со реферер Google.com и 6 pageviews (не-уникатни) со реферер Google.fr.

  Веројатно негови се тие посети, ги направил кога проверувал со site:besstgames.tk дали страната му е индексирана на Google.
   

Сподели: