Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Prodavam fejzbuk profil

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од AcikA, 3 Февруари 2015.

 1. AcikA

  AcikA Член

  Зачленет:
  11 Јануари 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Продавам фејзбук профил активен 2 години миниум лајкови од пост 6/7 ,неколку споделувања и коментари профилот е наменет за здрава исхрана и здрав живот, https://m.facebook.com/profile.php?id=100008058330796 евтино го давам ако сака некој?
   

Сподели: