Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам фејсбук страна

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Гого, 3 Јуни 2014.

 1. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
 2. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  25 TA - активна ? o_O
   
 3. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ако бидне повеќе за кратко време би ја купил? Нема многу посирано на неа, а тоа лесно се зголемува, знаеш?
   
 4. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Можеби се зголемувало до пред неколку месеци ама сега не е така.
  Денес страна со многу лајкови е worthless нажалост без интеракција и комуникација на/со фановите.
  The question isn’t, “What do we want to know about people?”. It’s, “What do people want to tell about themselves?”. – Mark Zuckerberg
   
 5. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Пишав „продавам страница“, а ако има заинтересиран слободно нека ми каже.
   

Сподели: