Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

[Продавам] Фејсбук купони во вредност од 50$

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Variantas, 25 Декември 2011.

 1. Variantas

  Variantas Нов член

  Зачленет:
  25 Декември 2011
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Продавам купони во вредност од 50 долари за рекламни кампањи.
  Секој купон е 5$, контактирајте ме по ПП.

  Плаќање по ПејПал.
  -Доколку не поседувате ПејПал, плаќањата можат да се вршат и преку уплата на сметка во НЛБ, за повеќе инфо контактирајте ме по ПП.

  *купоните се користат само на ново креирани фб акаунти.
   
 2. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Дали имаш уште? Ако да, прати ми ПП.
   

Сподели: