Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам фб страни...

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од Драге, 7 Април 2014.

 1. Драге

  Драге Нов член

  Зачленет:
  6 Април 2014
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво доколку е некој заинтересиран да купи фб страни нека пише. Страните се од 48.000,33.000 и 32.000 лајкоив македонски се 80% и активни,
  Исто така доколку некој сака група на фејзбук со над 30.000 членови ке се дог се и + како сака името да му е .
  Поздрав
   
 2. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Драге ти пишав во ПП. Прочитај, јас сум заинтересирен за страничките, имам и некој предлог :)
   
 3. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Пиши ми цени у порака.
   
 4. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Барам замена за македонска фејзбук страница, не ја продавам.
   
 5. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Ќе може ли линкови и одприлика цени за страните ако уште не си ги продадел?
   

Сподели: