Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам ФБ страна на англиски

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од Гого, 23 Мај 2014.

 1. Гого

  Гого Нов член

  Зачленет:
  22 Мај 2014
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Продавам фејзбук страница на англиски, интернационална е, има лајкови од секаде, лајковите се реални од причини шо не знам како се прави тоа со собирање на лајкови :D Има околу 73.000 допаѓања, а се мислам доколку има некој македоска фб страница, да се трампаме. :)
   
 2. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Активна ли е, линк да стаеше.. ?
   

Сподели: