Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам фб фан страни

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Сашко, 26 Февруари 2015.

 1. Сашко

  Сашко Нов член

  Зачленет:
  25 Февруари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
 2. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Можеш да докажеш дека се твои? Многу сомнително, член од Среда, 2 мислења и одма тука продажби. Ај ќе те замолам пушти скриншот дека се твои страниве, тука во постов, па ја лично ќе ти дадам понуда.
   
 3. Сашко

  Сашко Нов член

  Зачленет:
  25 Февруари 2015
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Ви пратив понуди, зошто не ми одговарате? :)
  --- Надополнето, 28 Февруари 2015, Дата на објавување: 27 Февруари 2015 ---
  Господине, ќе ве замолам да ми одговорите што мислите за моите понуди. Чекам ваш одговор веќе 2 дена.
   
 5. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Веројатно си понудил премногу мали цени :D
   
 6. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Можеби да, ај баш да видам дали се мали, ќе сакаш ли да ми пишеш за мали цени кои ги сметаш, за да споредам со тоа што сум понудил. Не тролам. :)
   
 7. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Па се соменвам дека страната од 600к би ја продал под 800-1000 долари.
   
  На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Блиску беше мојата понуда. :)
   
 9. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  da ne ima nekoj da ponudi fb page za igri?
   
 10. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Не одговара Сашко, и јас му пишав ПП уште пред неколку дена ама го нема да врати.
   
  На Infamous му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Џапе толку лајкови... Кога ќе објавиш 1 објавана страна со 100К лајкови едвај 1000-2000 reach posts има.
   
  На bazhee му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  И јас го контактирав ама слабо нешто :) Ми требаат фан страни за коли сега ако има некој друг покрај Сашко нека ме контактира по ПП.
   
 13. vlatkom

  vlatkom Нов член

  Зачленет:
  4 Април 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  2
  Продавам две страни на фб, со 4000 и 750 лајкови.
  Гратис - Книга од Стив Џобс.
   

Сподели: