Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Продавам делови од компјутер

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од bazhee, 4 Февруари 2015.

 1. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  Продавам делови за компјутер ИТНО :

  Матична MSI MS-7392 P31 Neo - 650 денари
  Процесор Intel Core 2 Duo e4500 - 650 денари
  ХАРД ДИСК Western Digital WD2500KS 7200RPM 800 денари
  Gembird Мрежна карта користена само 1 месец - 350 денари
  Samsung SyncMaster 19" Monitor - 2000 денари
  Напојување Delux 230v - 500 денари

  КОМПЈУТЕРОТ Е ЦЕЛОСНА КОНФИГУРАЦИЈА ФАЛАТ САМО РАМ И ГРАФИЧКА СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
  КОМПЛЕТ ДЕЛОВИТЕ + МОНИТОРОТ = 4200 денари
  САМО ДЕЛОВИТЕ = 2500 денари
  Заинтересирани во инбокс или на [​IMG]076-375-074
  ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ФИКСНИ КОЈ Е ЗАИНТЕРЕСИРАН МОЖЕ ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  На ит форумот да пишеше можеш одма да ги продадеш вака го имаш утнато форумот.
   
 3. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  32
  it.com.mk? nemam dovolno dopagjanja za da pisam oglas tamu. ako sakas da mi zavrsis usluga uste napojuvanjeto, hard diskot i procesorot mi ostanaa
   

Сподели: