Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Проблем со youtube

Дискусија во форумот 'Youtube' започната од Antonio, 20 Февруари 2013.

 1. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15
  До пред некој ден на каналот имав 6к views денес паднаја на 1 к и плус ги нема channel settings некој да не знае до што е проблемо и како да се реши.Ќе забораев views сеуште седи на видеата само на каналот ги нема :mad:
   
 2. Antonio_

  Antonio_ Нов член

  Зачленет:
  21 Февруари 2013
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  6
  Не е понекогаш точна бројката на YT (посебно со гледачи, секогаш заглавува на одреден број додека не направат проверка серверите). Да не си користел сајтови кои носат лажни посетители? Може тоа е проблемот :)
   
 3. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15
  Нов ми е каналот имам видеа со harlem shake и многу гледачи има немам ништо користено
   
 4. Antonio_

  Antonio_ Нов член

  Зачленет:
  21 Февруари 2013
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  6
  Тогаш бројката е заглавена за да направат проверка. Барем така сум информиран од последниот пат кога барав што е проблемот околу тоа. Доколку не се врати 6к тогаш контактирај ги:
  HTML:
  http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/youtube/homepage-channels-subscriptions-and-social-features/iWckhWAEnkY
   
  https://support.google.com/youtube/?hl=en-US
   

Сподели: