Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Проблем со ФБ

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од NooB, 3 Февруари 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
  1. NooB

NooB Нов член

Зачленет:
    18 Јануари 2013
    Мислења:
    19
    Допаѓања:
    1
    Дечки, другарка ме замоли да и помогнам за проблем на нејзиниот акаунт. прифатив. и навистина незнам како е можно да се реши овој проблем па реков тука да прашам... кога се најавуваш на фб со емаил и со пасс се е во рет и доаѓа до страница * ја сликав, каде што бара код кој ти стигнува на моб, арно ама мобилен нема регистрирано никогаш! на маил не стигнува ништо, навистина незнам што би можело да се направи!... Кој знаете пишете ФАЛА :)

Прикачени податотеки:

• Untitled.png
      Untitled.png
      Големина на датотека:
      165.2 KB
      Прегледи:
      17
  2. zikapavlovic

zikapavlovic Нов член

Зачленет:
    19 Февруари 2013
    Мислења:
    6
    Допаѓања:
    2
    јас се заеб*в вака слично летоска ставив на секое логирање на фејсбук да бара код од мобилен иии вака ми се појави да се логиррам од познато место а цело време од еден компјутер се логирав ии ненајдов чаре направив нов фејсбук

3. NooB

NooB Нов член

Зачленет:
    18 Јануари 2013
    Мислења:
    19
    Допаѓања:
    1
    истото се случи и со нас... од ФБ ни одговорија дека немжат т.е. не семаат да ни го поправат овој проблем според некој си нивни правила т.е. заккони.. тоа е тоа

4. talevskiboss

talevskiboss Активен член

Зачленет:
    31 Јули 2012
    Мислења:
    341
    Допаѓања:
    172
    Па, како што пишува нека се логира од некој "познат" компјутер. А доколку на секое логирање избирала "Немој да снимаш" [​IMG] тогаш незнам лек.

5. NooB

NooB Нов член

Зачленет:
    18 Јануари 2013
    Мислења:
    19
    Допаѓања:
    1
    и на домашниот и бараше код, незнам што чудо и беше, но со оглед на тоа што проблемот се реши на некој начин(со креирање на нов :) ) мислам дека оваа тема може да се затвори :)

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: