Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Проблем со ФБ

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од NooB, 3 Февруари 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. NooB

  NooB Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  Дечки, другарка ме замоли да и помогнам за проблем на нејзиниот акаунт. прифатив. и навистина незнам како е можно да се реши овој проблем па реков тука да прашам... кога се најавуваш на фб со емаил и со пасс се е во рет и доаѓа до страница * ја сликав, каде што бара код кој ти стигнува на моб, арно ама мобилен нема регистрирано никогаш! на маил не стигнува ништо, навистина незнам што би можело да се направи!... Кој знаете пишете ФАЛА :)
   

  Прикачени податотеки:

  • Untitled.png
   Untitled.png
   Големина на датотека:
   165.2 KB
   Прегледи:
   17
 2. zikapavlovic

  zikapavlovic Нов член

  Зачленет:
  19 Февруари 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  јас се заеб*в вака слично летоска ставив на секое логирање на фејсбук да бара код од мобилен иии вака ми се појави да се логиррам од познато место а цело време од еден компјутер се логирав ии ненајдов чаре направив нов фејсбук
   
 3. NooB

  NooB Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  истото се случи и со нас... од ФБ ни одговорија дека немжат т.е. не семаат да ни го поправат овој проблем според некој си нивни правила т.е. заккони.. тоа е тоа
   
 4. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Па, како што пишува нека се логира од некој "познат" компјутер. А доколку на секое логирање избирала "Немој да снимаш" [​IMG] тогаш незнам лек.
   
 5. NooB

  NooB Нов член

  Зачленет:
  18 Јануари 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  1
  и на домашниот и бараше код, незнам што чудо и беше, но со оглед на тоа што проблемот се реши на некој начин(со креирање на нов :) ) мислам дека оваа тема може да се затвори :)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: