Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Price Table Plugin

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Аце, 9 Април 2012.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  Вакво нешто ми фалеше и го најдов, сеуште го немам тестирано па решив прво тука да го споделам, се надевам ќе ви биде од корист. Во пакет иде додатокот со pdf и видео туторијали...
  [​IMG]

  Симнете го Price Table додатокот:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   

Сподели: