Price Table Plugin

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Вакво нешто ми фалеше и го најдов, сеуште го немам тестирано па решив прво тука да го споделам, се надевам ќе ви биде од корист. Во пакет иде додатокот со pdf и видео туторијали...
EZ21.jpg


Симнете го Price Table додатокот:
Код:
http://www.mediafire.com/?b34n6ya09hdbod7
 
На врв Дно