Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Преку 2500 views за вашето YT видео -Бесплатно

Дискусија во форумот 'Youtube' започната од darky, 21 Февруари 2013.

 1. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Еве мал boost за вашите видеа.
  Регистрирајте се на
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  После
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Го внесувате урл-то на видеото и тоа е тоа.
  За еден акаунт може едно видео да се стави, меѓутоа мејловите не се верифицираат така да со различни адреси може да ставите повеќе видеа.

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На stefan_v, kiko и talevskiboss им се допаѓа ова.
 2. Antonio

  Antonio Активен член

  Зачленет:
  3 Септември 2012
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  15
  за колку време стигаат отприлика ?
   
 3. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
 4. darky

  darky Активен член

  Зачленет:
  26 Февруари 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  74
  Штета.Убаво си работеше...
   

Сподели: