Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Предлог за работење на веб страна

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од G-man, 19 Мај 2014.

 1. G-man

  G-man Нов член

  Зачленет:
  24 Март 2014
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Здраво,
  Ми требаат уште неколку соработници за работа на веб страна. Тоа е веќе постоечка страна Мккод mkkod.mk . Потребни се автори и бекенд девелопери. Сметам дека страницата има огромен потенцијал и со заеднички сили може да ја кренеме во топ 10 македонски страни. Оние кои се заинтересирани може да ми пратат порака за да се договориме околу детелите. Прашања може да поставувате во самата тема. Фала.
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Не па со вакви портали бе не па ....
   
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  што му фали на порталот? Еден од најдобро изработените портали на цела Македонија и еден со најквалитетна содржина. Работен во Drupal.
  Има огромен потенијал.
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  392
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Екстра дизајн! Само имам една мала мана во подменито.... Останатото се е ТОП! :) Се надевам дека ќе се зберете добра екипа! Со СРЕЌА!
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Ништо не му фале. Само превише ги има :D
   
 6. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  http://gamezone.com.mk/ беше македонски сајт за гејминг(беше и медиумски застапен) ама застана со развој бидејќи по некое време ако нема некој "incentive" ќе снема мотивација за написи.
  Треба тоа и некој да го чита. Организиравме и наградни игри(имаше награди како поскапи игри), активни бевме на социјалните мрежи, имаше подолги ревјуа, имаше играчница итн.
  Ама работава беше пример мене не ме бидува за пишување. Ние основачите најголем дел не ги пишувавме написите, кој кога можеше пишуваше ама не е тоа тоа. Посетиелите сакаат да читаат квалитетно и да е редовно.
  Кој и да пишува или има удел во сајтот, глејте да е што попознат за да опстане и со среќа.
   
 7. nikola8

  nikola8 Член

  Зачленет:
  3 Март 2014
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  18
  Професија:
  Marketeer
  Топ си е сајтот! :)
   
 8. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  превише има гејминг портали во мк?

  ја не сум сретнал подобар гејминг портал во мк... за жал не ни имало
   

Сподели: