Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Предавања на Мирко Чешелкоски?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Ilishev, 9 Септември 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ја заклучувам темава.
   
  На ZionPax му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: