Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Прашање во врска со Нулирана Тема/Модул

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од daceee90, 25 Март 2014.

 1. daceee90

  daceee90 Член

  Зачленет:
  4 Август 2013
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  3
  Вака моментално отварам една веб продавница во Словенија, па ме за нима дали пречи ако имам Нулирана тема или модул нормално за почеток додека појде да не тропам пари у луфт за старт.. користам OpenCart

  Фала
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  разгледај го кодот, страна по страна, ред по ред. Ако е се чисто немаш никаков проблем, но многу често нулирани страни се полни со лош код. Знаеш дека има начин да се вметне и енкриптиран код кој не излгеда како HTML.
   
  На daceee90 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Би го рекол истото што го рече Горански, најдобро би било да си идеш со бесплатните теми или пак да си купеш некоја.
   
  На daceee90 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Имаш добри бесплатни теми(не иди со нулирана од причини како што рече Goranski), ако купуваш земи од OpenCart продавницата. :)
   
 5. buli

  buli Член

  Зачленет:
  31 Јануари 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  13
  Ако има "добри бесплатни теми", кажи некоја! И јас сум во постапка на одбирање на е-шоп тема. Во дилема сум помеѓу http://8theme.com/demo/blanco-wo/ и http://demo.yithemes.com/socute/
  Кажете која би ми ја препорачале!? Ги тестирав на Гугл Спидтест, но не сум задоволен толку од резултатот. Ако знаете некоја слична, (може поевтина) Ве молам да ми ја препорачате!
   
  На daceee90 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: