Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Прашај - prasaj.mk

Дискусија во форумот 'Ваши веб страни' започната од dorco, 25 Јануари 2020.

 1. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  Здраво момци,

  https://prasaj.mk/ е заедница преку која може да побарате/понудите помош за било каков проблем. Оној што го знае stackoverflow, ќе му стане јасно за каков сервис станува збор, односно дека не станува збор за форум сајт.

  Сите критики и сугестии се добродојдени.

  Поз
   
  На Zerosec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Одличен дизајн, лошо таргетирана популација за вакво нешто.
  Да сум јас сопственик креатор, би закупил и нов домејн за во иднина да би креирал свој бренд а prasaj.mk само како редирект...
   
 3. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  Не ти ја сваќам поентата со купувањето нов домен и креирањето бренд. Можеш да образложиш?
   
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,021
  Допаѓања:
  848
  Странава е од голема корист, имаше одамна една одговори.мк (веб архива) и беше доста од корист, плус голема корисничка база имаше.
  Можеш да ги прошириш категориите ама знај дека после тоа ќе имаш доста работа со некои глупи прашања и модерирање на истите :)
  Ти посакувам успех.
   
  На dorco му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  Свесен сум за тоа, планот е заедницата да ги чисти несоодветните прашања и одговори.
   

Сподели: