Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

PPI заработка со (Media-Kings.com)

Дискусија во форумот 'Различни методи на заработка' започната од MindHunter, 7 Април 2014.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Ваше искуство и мислење за PPI, или компанија (Media-Kings.com)

  Низ форуми некој ги фалат а некој се залат...
  Јас не сум имал никакво искуство али сакам да ги пробам само се плашам да не губам џабе време или препорачајте друга PPI компанија.
   
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Јас работам со RevenYou. Имам некоја минимална сума направено и не сеуште ми е прв месец не знам кога и како исплаќаат.
   

Сподели: