Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Поздрав!

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од damjanku, 24 Мај 2015.

 1. damjanku

  damjanku Нов член

  Зачленет:
  24 Мај 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поздрав луѓе јас сум Дамјан од Куманово, студент на финки и имам 21 година, се регистрирав на форумот бидејќи веќе извесно време работам на интернет а гледам дека и вие, така да очуквам да споделуваме искуства. Поздрав!
   
 2. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
 3. AleksandarJ

  AleksandarJ Активен член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  97
  Професија:
  Article writer
  Welcome aboard!
   
 4. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
  Welcome колега :)
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,015
  Допаѓања:
  844
  Добредојде!
   
 6. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
 7. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  31
  Поздрав, убав престој овде се надевам форумов ќе заживее малку повеќе со нови членови, па кажи ни што работиш ти и како ти оди :D:welcome:
   
 8. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7

Сподели: