Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Поздрав и од мене

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од MindHunter, 2 Февруари 2014.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Нов член на форум, :)

  Што туку почнав да се занимавам со вакви работи
  па се надевам ќе си размениме мислење..

  поздрав
   
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Поздрав и до тебе. :)
   
  На MindHunter му/ѝ се допаѓа ова.
 3. МартинСК

  МартинСК Член

  Зачленет:
  17 Јануари 2014
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  21
 4. krashot14

  krashot14 Активен член

  Зачленет:
  15 Јануари 2014
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  22
 5. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
 6. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
 7. Copka1987

  Copka1987 Нов член

  Зачленет:
  31 Мај 2013
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  7
 8. buli

  buli Член

  Зачленет:
  31 Јануари 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  13
 9. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  37
  Никогаш не е доцна да се почне со вакви работи. ;)
  Добредојде!
   

Сподели: